loader
LÖSEV Et Desteğine Antalya Dağıtımıyla Devam Ediyor

LÖSEV Et Desteğine Antalya Dağıtımıyla Devam Ediyor

LÖSEV, Kurban Bayramı’nda yapılan vekâleten kurban bağışları sayesinde 81 ilde yıl boyunca hastalara ve onların ihtiyaç sahibi ailelerine et ve et ürünleri desteğini ara vermeden sürdürüyor. Özellikle sağlıklı beslenme zincirinin en önemli halkalarından biri olan protein, lösemi-kanser tedavilerinde hayati önem taşıyor. Araştırmalar, kansere yönelik iyileşmeyi sağlayacak fonksiyonların pek çoğu için proteinin önemini ortaya koyuyor. Öte yandan yetersiz protein alımı, hastalığın iyileşmesini yavaşlatıyor ve enfeksiyonlara karşı vücut direncini azaltıyor. Bu yüzden kanser tedavisi gören hastaların, sağlıklı insanlardan yüzde 50 daha fazla protein ihtiyacı olduğu biliniyor.

LÖSEV’in et desteğinden her yıl on binlerce hasta ve ailesi faydalanıyor. Hastalar, vakumlu ambalajlarda taze et olarak ya da LÖSEV Et Kart ile büyük marketlerden, hijyenik koşullarda kaliteli et ve et ürünlerine ulaşıyor. LÖSEV, yıl boyunca 81 ilde yaptığı dağıtımları aralıksız sürdürüyor.

LÖSEV et desteğinden her yıl on binlerce hasta ve ailesi faydalanıyor. Geçtiğimiz yıl LÖSEV’e kayıtlı 30 bine yakın hasta ve ailesi, vakumlu ambalajlarda taze et olarak ya da LÖSEV Et Kart ile büyük marketlerden sağlıklı koşullarda kaliteli et ve et ürünlerine ulaşma imkânı yakaladı. Kurban Bayramı’ndan bu yana ise geçen 3 ayda 15 bini aşkın hasta ve ailesine et yardımları ulaştırıldı.

LÖSEV’in hedefi ise bu sayıyı 2022 Kurban Bayramı’na kadar 81 bine çıkarmak.

17 ve 22 Aralık 2021 tarihlerinde LÖSEV Antalya İrtibat Ofisi tarafından yapılan organizasyon ile LÖSEV’e kayıtlı hasta ve ailelerine et ve et ürünleri desteği ulaştırıldı.

Hastalar ve aileleri LÖSEV’e bağış yapan hayırseverlere dualarla teşekkürlerini ilettiler.

İhtiyaç sahibi ve bağışçılar, LÖSEV’e www.losev.org.tr adresinden ya da Antalya İrtibat Ofisine 0(242) 999 78 08 no lu telefondan ulaşılabilirler.


Etiketler: LÖSEV Yardım Antalya EtYardımı

Şimdi Paylaş

0 Yorum

Yorum Yap

CAPTCHA Image 

Benzer Haberler

Arval'in sürücüsüz servisi ''Evaa''yola çıkıyor

2020 Mart ayında yola çıkacak olan Arval’in Sürücüsüz Mobilite Çözümü EVAA, Arval Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Alain Van Groenendael'in katıldığı ve Arval’in Rueil Malmaison’daki merkez ofisinde düzenlenen özel bir lansman ile d...

Takım tezgahları sektörünün istihdama katkısı yüzde 8,75

4 milyon 650 bini aşan işsiz sayısı ve bunun içinde genç işsiz oranının yüzde 27,4 çıkması, istihdam arttırıcı politikaları gündeme getirirken makine sektörü kalifiye eleman sıkıntısı yaşıyor. 243.550 kişinin çalıştığı sektörde yatırım malı olarak kullanılan takım tezgahlar...

Kendi kendine oluşabilen DNA zincirleri geliştirildi

ABD'nin Harvard Üniversitesi Wyss Enstitüsünden araştırmacı Peng Yin ve ekibi, "Öncül Değişme Tepkisi" (PER) adını verdikleri işlemler dizisiyle farklı işlevleri yerine getiren iki moleküler aygıtı gelişim halinde birleştirmeyi başardı. Araştırmacılar bir yanda kendi...