loader
Boncuk Badem Masalları 11.Antalya Kitap Fuarın'da!

Boncuk Badem Masalları 11.Antalya Kitap Fuarın'da!

       Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 11’incisi düzenlenen Antalya Kitap Fuarı sona erdi. 10 gün süren 11. Antalya Kitap Fuarı’nı 589 bin 756 kişi ziyaret etti. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 10 gün boyunca fuara katılan yazar, yayınevi ve vatandaşlara teşekkür ederken, şimdiden 12’nci Antalya Kitap Fuarı’nı sabırsızlıkla beklediğini söyledi.

     Antalya Kitap Fuarında yer alan bir diğer isim de çocuk kitabı ''Badem Boncuk Masalları'' ile Gamze AKTAŞ oldu. Çok heyecanlı ve mutlu olduğunu belirten Aktaş ''İlk kitabım Boncuk Badem Masalları ile 11.Antalya kitap fuarında yer almak çok keyifliydi.Yazarak hayatıma devam etme kararı aldığım için mutluyum.
İlk kitabım  okul öncesi yaş grubuna hitap ediyor ve altı kısa masaldan oluşuyor.Masallarda yardımseverlik,farklılıklara saygı,cesaret gibi farklı konular işleniyor.Fuarda minik okurlarımdan aldığım enerji ile en kısa sürede yeni hikayelerle onlarla buluşmayı hedefliyorum.'' dedi.

 

     


Etiketler: antalya kitap fuar gamze aktaş çocuk kitabı

Şimdi Paylaş

0 Yorum

Yorum Yap

CAPTCHA Image 

Benzer Haberler

Şirketlerin siber güvenliklerini azaltan 10 boşluk

Şirketler için önemi gittikçe artan verilere yönelik siber saldırıların ardı arkası kesilmiyor. En değerli varlıklarına karşı savunmalarını artırma ihtiyacı duyan şirketlerin ise zayıf noktalarını bilemediği görülüyor. Büyük ve küçük tüm şirketlerin, veri ihlalleri...

TÜRK TELEKOM AVRUPA ÜLKELERİNİ GERİDE BIRAKTI
  • Türk Telekom CEO’su Ümit Önal ‘Ağustos böceği gibi yüksek ses çıkartmak yerine karınca gibi’ çalıştıklarını söyleyerek, Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna en yakın rakibinin 7 katı altyapı yatırımı yaptıklarını belirtti.
  • Haberin Devamı
Orbital ATK'nın kargo mekiği UUİ'ye fırlatıldı

Uzay aracı ve roket üreticisi Amerikan firması Orbital ATK'ya ait "Cygnus" kargo mekiği uzaya fırlatıldı.

Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesinden (NASA) yapılan açıklamada, Uluslararası Uzay İstasyonu...