radyooo
besttv

ULUSLARARASI UYUŞTURUCU MADDE TİCARETİ YAPMAK SUÇUNDAN 2 ŞÜPHELİ TUTUKLANDI

ULUSLARARASI UYUŞTURUCU MADDE TİCARETİ YAPMAK SUÇUNDAN 2 ŞÜPHELİ TUTUKLANDI

Müdürlüğümüz Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerimizin ilimizde uyuşturucu madde ticareti yapan şahıs ve gruplara yönelik yaptığı çalışmalarda, yurtdışında kurye olarak kullanılan bir şahsın İlimizde bulunan bir otelde kaldığı, burada doğu illerinden getirilen uyuşturucu metamfetamin maddesinin teslim edileceği ve bu maddenin yurt dışına çıkarılacağı bilgisi elde edilmesi üzerine;

İlimiz Muratpaşa İlçesinde bulunan bir otele düzenlenen operasyonda T.P. ve İ.Y. isimli şahıslar valiz içine gizlenmiş vaziyette 1.750 gram Kristal Metamfetamin Maddesi ile birlikte yakalanmışlardır.

Yakalanan şahıslar “Uluslararası Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak ve Nakletmek” suçundan sevk edildikleri adli makamlarca tutuklandı.

Antalya Emniyet Müdürlüğü olarak, suç ve suçluyla mücadelemizin her geçen gün daha etkin ve kararlı bir biçimde devam edeceğinin, Organize suç Örgütlerini karşı yürüttüğümüz etkin mücadeleden asla geri adım atamayacağımızın tüm Antalyalı hemşerilerimiz tarafından bilinmesini bir kez daha ifade ediyor, sizden gelen destek ve bilgilerle  dahada güçleneceğimizin unutulmamasını temenni ediyoruz.

ANTALYA EMNİYET

Yazar Hakkında

Benzer yazılar